Home / İş Haberleri / Evde Harita Çivisi Paketleme işi 2019

Evde Harita Çivisi Paketleme işi 2019

uzun bir yaz döneminden sonra herkese merhaba arkadaşlar. Bir çok konuşacağımız iş imkanı birikti. Çok vakit kaybetmeden ve sizi yormadan hemen konumuz olan Evde Harita Çivisi Paketleme işi 2019 hakkında bilgi vermeye geçmek isterim.

Evde Harita Çivisi Paketleme işi 2019

Evden Kazanç elde etmek isteyen bir çok vatandaşlarımız her gün google üzerinden çeşitli iş imkanlarına bakmaktadırlar. Birbirinden farklı tarzlara hitap eden az kazandıran veya çok kazandıran iş imkanı bulunmaktadır. Genellikle ev hanımları öğrencilerin daha çok aradığı iş imkanları yarı zamanlı gibi olan iş imkanlarındandır.

Peki bu Yarı zamanlı evde ek iş ilanlarında genellikle ne tarz işler oluyordur derseniz, açıklamak isterim sizlere. Öncelikle ister yarı zamanlı ister tam zamanlı olsun evde ek iş imkanları genellikle aynıdır. Sadece istenilen emek düşüp yükselmektedir. Örneğin ben yarı zamanlı evde ek iş yapmak istiyorum diyen birine verilen evde ek iş imkanında 3000 adet paketleme verilmektedir.

Ben tam zamanlı çalışır evden işimizi yaparım diyorsanız 700 veya 10.000 adete kadar paketleme işi verilmektedir. Gelelim yaz ayının sonunda sizlere yeni iş imkanı ile geldiğimi söylemiştim. Peki birazda bu yeni iş imkanı üzerinde yoğunlaşmaya ne dersiniz?

Evde Harita Çivisi Paketleme işi Veren Firmalar

Evet arkadaşlar bugün konuşacağımız ve bu işten güzel paralar kazanacağımız konumuz Harita Çivisi 🙂 Harita çivisi sadece harita da mı kullanılıyor yoksa görselde yer alan resmi başka hangi alanlarda görüyorsunuz? Biraz yardımcı olıyım ofis veya büro tarzı çalışma alanlarında mantar panolarda da kullanılmaktadırlar. Asıl amacı adından da anlaşıldığı gibi harita da yer belirleyici iğne görevini yapmaktadırlar. Halk arasında harita çivisinin diğer adı ise mantar pano çivisi diye de geçmektedir.

Evde Harita Çivisi Paketleme işi 2019
Evde Harita Çivisi Paketleme işi 2019

Evinizde İster yarı zamanlı ister de tam zamanlı olarak Evde Harita Çivisi Paketleme işi yapabilirsiniz. Sizlere gönderilen harita çivilerini her bir plastik kutuda 25 adet olacak şekilde paketlemenizi ve bu işlemi toplam 1 hafta içerisinde bitirmenizi istemektedirler.

Ortalama her yıl evde ek iş yaparak ek gelir elde eden kişi sayısı oldukça artmaktadır. Sadece paketleme değil bir çok farklı tarzda iş imkanını içinde barındıran evde ek iş sektörü bir çok dar gelire sahip kişilere destek olmaya devam etmektedir.


About Paraist

Paraist.com, Finans ve Ekonomi üzerine kurulmuş bir bilgi rehberidir. Paraist takipçilerini iş verenlerle, işverinleri ise takipçilerle buluşturmak üzerine kurulu sisteme sahiptir.

Check Also

Evde Tişört Paketleme İşi 2019

Evde Tişört Paketleme İşi 2019

Evinizde boş zamanınız çok mu var ? Dar gelirinizi yükseltmek ve aile bütçenize destek mi …

12 comments

 1. Merhaba Tekirdağ Çerkezköy de ikamet ediyorum elim hızlıdır işi zamanında bitiririm dönüş yaparsanız sevinirim paketleme işlerini istiyorum

 2. Evde ek iş yapmak istiyorum el kabiliyet im var .

  • Harita çivisi paketleme işi yapmak istiyorum SAKARYAda oturuyorum üniversitede okuyan oğlumun ihtiyacını karşılamaya yardımcı olmak için dönüş yaparsanız memnun olurum

   • Üniversite ögrencisiyim tüm gün yapabilirim okul ihtiyaçlarımı karşılamak için arıyorum yardımcı olur musunuz. Isparta merkezde oturuyorum.

 3. Her paketleme işini yapabilirim gerçekten ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 4. Harita çivisi paketleme işini yapabilirim elim hızlıdır bilgi verirseniz sevinirim

 5. Evde yapacağım işe gerçekten çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız çok sevinirim

 6. Adım Kübra Şahin İzmir de oturuyorum evliyim iki çocuğum var eşim şuan işsiz işe çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız mutlu olurum .

 7. istanbul halkalı da oturuyorum bu tarz bir işe ihtiyacım var. hiçbir gelir kaynağım yok maalesef.
  Gerçekten dönüş oluyor mu?

 8. İst esenyurt ikamet ediyorum paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim lütfen 0543 722 43 78

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir