Home / Evden Kazan / Facebooktan Para kazanmak 2019

Facebooktan Para kazanmak 2019

Merhaba arkadaşlar, bir çok kişi iş arıyorken sizlere sıra gelmiyorsa alternatif fikirlerle sizlere İnternet üzerindeki en ama en iyi bilgileri bizzat ben vermek istedim, Facebooktan Para kazanmak kulağa ne  kadar hoş geliyor olsa bile getirisi çok ama çok daha hoş gelecektir bu getirile %100 birebir rakamlardır sizin ticaret kabiliyetinize göre şekillerenebilmektedir. Bunun için Evde ek iş ilan sitesi olarak sizlere desteği birebir sağlayacağız hatta şu anda bir GRUP’u ya da Sayfası bile olan varsa bize yorumlardan ulaşabilirler.

Facebooktan Para kazanmak 2019 yılında epey arttır peki bu durumu neye borçluyuz. Sizlere bu konu hakkında bilgiler sunarken henüz bu işe girişmemiş kullanıcılar şimdiden yazacaklarımı kayıt etmek için bir kalem ve kağıt bulundursunlar. Söyleyeceklerimi ve nasıl böyle paralar kazanacağınızı bir bir yazacağım bir kaç arkadaşımın ve kendi birikimlerimizide sunmak istiyorum bunun için her hangi bir ödeme geçmeyeceğinizi isteyenlere ise “KAYBOL” diyebileceğiniz bir konu olacak.

Facebooktan Para kazanmak 2019

3-5 yıl öncesine kadar bunların yeni yeni türemesi ile o zamanlardan beri yayın yapan facebook sayfaları vardır bunlara ek olarak Grupları’da elbette bulunmakta fakat ağırlık olarak sayfalar bir sayfa geliştiriken yeniliklere popülerliğe özen gösterirseniz eğer artı olarak hanenize 1 puan yazabilirsiniz. Ama Türkiye’deyiz eski bile olabilir pastayı nasıl yaptığınız önemli değildir önemli olan pastayı nasıl satacağımızdır.

Facebooktan Para kazanmak 2019
Facebooktan Para kazanmak 2019

Bizde burada yapmayı değil satmayı öğreneceğiz Bir sayfa tasarlarken uymanız gereken kurallar Güncel yenilikçi ya da bilgi veren sayfalar olması lazım bunlara ek olarak “Aşk sözleri, Sokak şiirleri” gibi alt elementlerede bu stratejileri uygulayabilirsiniz. Sayfanızı yaymak için yapmanız gerekenler ilginç komik bulduğunuz resimleri veya video gibi görsel ögeleri diğer gruplarda paylaşabilir ve destek olmak için sayfamızı lütfen beğenin gibi yazılar ekleyebilirsiniz.

Facebooktan Para kazanmak isteyenler için %100 gerçek istatistikler ve bilgiler sitemizde..

Facebook Sayfa Satışı ile Para Kazanmak

Öncelikle bu işten para kazanmak için 100 bin aboneye yaklaşmanız gerekmektedir (bizim bir sayfamız 260 binlerde) haftalık olarak reklam alışı şu şekilde olacaktır örneğin 100 bin aboneli bir sayfanız var orada reklam işleri için ulaşmaları gereken bir mail adresi gibi küçük bir şey ekleyebilirsiniz haftalık olarak 100 bin kişilik bir sayfada reklam gösterimi 1 reklam başına 100 TL gibi bir tutardır reklam veren bularak bunu 400 TL ye bile çıkarabilirsiniz ama arada yinede kendi sayfanızın iyiliği için paylaşımları kesmemeniz gerekmektedir.

Arkadaşlarımdan biraz bahsetmek istiyorum son zamanlarda bir arkadaşıma haber sitesinin birinde paylaşılan viral görseller var onlardan birini alıp paylaşmak ve DEVAMI İÇİN TIKLAYIN yazarak haftada sadece o siteden 500 TL kazanç elde ediyor bu sayfanın abone sayısı 1.000.000 bunu 3 kişi ile çalıştığını ve insanlara çaktırmadan reklam yapmayı bildiği için haftalık kazancı 1.500 TL oluyor aylık olarak hesaplayacak olursak eğer bu mevla 6.000 TL bu arkadaşım istese 10.000 TL bile kazanabilir ama gerek yok diye düşündüğü ve kazancının kendine yettiğini bildiği için hiç zorlamıyor.


About Paraist

Paraist.com, Finans ve Ekonomi üzerine kurulmuş bir bilgi rehberidir. Paraist takipçilerini iş verenlerle, işverinleri ise takipçilerle buluşturmak üzerine kurulu sisteme sahiptir.

Check Also

EVDE PASTA YAPARAK PARA KAZANIN

EVDE PASTA YAPARAK PARA KAZANIN

Hızla gelişen çağda meslek grupları büyürken bu durum değişime de uğrayabiliyor. Bunun için iş alanları …

9 comments

  1. Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

  2. Paketleme işi yapmak istiyorum istanbul mecidiyeköyde ikamet ediyorum

  3. Cesur Candarlı

    Evde paketleme isi yapmak istiyorum.

  4. Evde paketleme işi istiyorum

  5. MERHABALAR, MERSİN’DE YAŞIYORUM. İŞSİZ BİR MÜHENDİSİM. PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTERİM. GERİ DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM.

  6. Neden dönüş yapmıyorsunuz çok ihtiyaçim var

  7. Izmirin menemen ilcesinde oturuyorum her turlu paketleme isini yapabilirim

  8. Bende ev ek iş istiyorum paketleme üzeri ne olursa yaparım daha önce boncuk bileklik işleri yaptım tecrübem var. Istanbul sancaktepe de oturuyorum nlütfen bana da iş verin yazmadığım yer kalmadı lütfen birileri dönüş yapsın artık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir