Home / İş Haberleri / Pazar Günü Evde Ek iş

Pazar Günü Evde Ek iş

Üniversite öğrencilerinin nasıl kutsal cumartesi günleri var ise çalışan kesiminde kutsal pazar günü vardır. Pazar günleri bir çok vatandaş ailesi ile zaman geçirirken bir kesim de ek iş yaparak aylık bütçesini tamamlamaktadır. Peki bu pazar günleri de çalışan vatandaşlar ne iş yaparak geçimine destek oluyor dersiniz? sizlerle bu konuyu paylaşmak isterim.

Pazar Günü Evde Ek iş

Pazar günleri her vatandaşın piknik alanlarında veya kahvaltı mekanlarında olduğunu bilmeyenimiz yoktur. Bu kahvaltı mekanları sadece haftanın bir günü için ekstra eleman aramaktadır. Pazar günleri normal günlerden daha yoğun geçtiği için mekan sahipleri günü birlik eleman alarak vermiş oldukları hizmetin kalitesini düşürmemektedir.

Bir kahvaltı mekanında garson olarak veya bulaşık görevlisi olarak çalışma şansınız vardır. Kahvaltı mekanlarının sahipleri günlük sizlere 75 türk lirası vererek 8 saat kadar çalışmanızı istemektedirler. Sabah 7 den öğlen 3 e kadar garsonluk yapacağınız mekan sayesinde aylık toplam 300 Türk Lirası ek gelir elde etme şansı kazanabileceksiniz.

Normal aldığınız maaşın yanında ekstra kazanacağınız 300 Türk lirası sayesinde geçim sıkıntınızın bir kısmını dengelemiş olabileceksiniz. Eğer 300 Türk lirası bana yetmez diyorsanız akşam mekanlarında da çalışarak ek gelir elde etme şansı yakalabilirsiniz. Biliyorsunuz pazar günleri izinli olan vatandaşlarımız sadece kahvaltıya gitmiyorlar. Akşam meyhane bar gibi alkollü veya alkolsüz mekanlar da da akşam yemeklerini yemektedirler.

Pazar Günü Ek İş 2019

Bu akşam mekanlarında da eleman sayısı hafta içi günlerine göre ayarladığı için hafta sonu çalışacak ekstracıları aramaktadırlar. Yine kahvaltı mekanlarının verdiği ücret ile aynı olacak şekilde akşam 4 gece 00.00 çalışacaksınız. Toplamda aylık olarak 600 Türk lirası kazanma şansını elde etmiş olacaksınız. Maaşınızın yanında kazandığınız 600 Türk lirası sizin için ek gelir olacaktır.

Bir çok geçim sıkıntısı yaşayan vatandaşımız tek izin günlerini de 12 saat çalışarak geçirmek zorunda kalmaktadır. Giderek artan yaşam fiyatlardan vatandaşımız belini doğrultamamaktadır. Bu sebepten dolayı evde 2 kişi çalışıyor olsanız bile geçim sıkıntısı çekmektesinizdir. Evinizde yapabileceğiniz bir çok iş imkanı sizler için internet sitemizde yer almaktadır. Çalışma şartları sizlere uyuyor ise işinizi evinize alarak ek gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.


About Paraist

Paraist.com, Finans ve Ekonomi üzerine kurulmuş bir bilgi rehberidir. Paraist takipçilerini iş verenlerle, işverinleri ise takipçilerle buluşturmak üzerine kurulu sisteme sahiptir.

Check Also

Evde Tişört Paketleme İşi 2019

Evde Tişört Paketleme İşi 2019

Evinizde boş zamanınız çok mu var ? Dar gelirinizi yükseltmek ve aile bütçenize destek mi …

5 comments

  1. Giresunda buna yönelik iş var mı akşam 4 sonra

  2. Bende istiyorum

  3. Ankara Keçiören’de yaşıyorum. Bu iş için kendime oldukça güveniyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

  4. Merhaba istanbul Silivri’de oturuyorum. Evliyim. Yen’i hamileyim. İşe ihtiyacım var. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

  5. Merhaba ben istanbul zeytinburnu nda oturuyorum 3 ufak çocuğum var benimde acilt ise ihtiyacım var donerseniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir